aktualizováno: 17.09.2018 22:44:01 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

a další

 

 

Výsledky klubové soutěže - Malá cena Sárovce 29. 4. 2018

Výsledky klubové soutěže - Malá cena Sárovce 19. 11. 2017

Výsledky klubové soutěže - Malá cena Sárovce 9. 4. 2017

Výsledky klubové soutěže - Malá cena Sárovce 29. 5. 2016

Výsledky klubové soutěže - Malá cena Sárovce 12. 4. 2015

Výsledky klubové soutěže - Velká cena Sárovce 22. 6. 2014

Výsledky klubové soutěže - Velká cena Sárovce 28. 4. 2013

 


 

 

Výsledky klubové soutěže Agility – 17. 11. 2017

Výsledky klubové soutěže Agility – 17. 11. 2016

Výsledky klubové soutěže Agility – 17. 11. 2015

Výsledky klubové soutěže Agility – 17. 11. 2006-2014

 



 

PASENÍ OVEČEK

2. Mistrovství FCI tradičních plemen 2016

27. - 30. 10. 2016 Načešice

Mirka Dobešová + Chelsey Bílé království - 2. místo IHT 1, I. Vícemistr SCHSČ

 

Mirka Dobešová + Chelsey Bílé království - složená zkouška IHT 2

Mirka Dobešová + Orry Bílé království - složená zkouška ZVOP

Jitka Gregorová + Catrinka le Coeur Pur složená zkouška ZVOP

 


 

PASENÍ OVEČEK

Mistrovství FCI tradičních plemen 2015

Mirka Dobešová + Chelsey Bílé království

28. 10. 2015 Slavkovice - IHT 1 TS

3. místo, II. Vícemistr SCHSČ

 

LOVECKÉ ZKOUŠKY

Klubové (RK CZ) podzimní zkoušky se zadáváním titulu CACT

Jana Brýdlová + Clea Citarwen

6. 6. 2015 Hvozdná u Zlína

7. místo - titul Res. CACT

Klubové zkoušky z vodní práce retrieverů CACT a slídičů

Jana Brýdlová + Clea Citarwen

11. – 12. 7. 2015 Švábenice

5. místo - titul Res. CACT

 


 

SPECIÁLNÍ ZKOUŠKY MALÝCH PLEMEN PSŮ

Marie Kusá + Incognito Perla z Polabí

19. 7. 2014 ZKO Častolovice - složená zkouška VMP-ZZ

 


 

PASENÍ OVEČEK - EKOFARMA KAMENNÁ BRÁNA

Mirka Dobešová + Chelsey Bílé království

4. 9. 2013 složená zkouška HWT TS

15. 9. 2013 při závodech složená zkouška IHT 1 TS

 


 

RA-ko-MY aneb Rarášci kontra Mýťáci

19.10. a 2.11. 2013

došlo k nepatrné změně názvu této agility soutěže z důvodu změny místa působení našich soupeřů :-)

1. kolo RA-ko-MY, které se konalo na našem cvičáku, jsme vyhráli, naopak 2. kolo v Kvasinách vyhráli rarášci, ale v celkovém součtu jsme je přeci jenom dokázali porazit, tím obhájili potřetí vítězství, a tak se můžeme již natrvalo pyšnit putovním pohárem.

VÝSLEDKY 1. kola

VÝSLEDKY 2. kola

CELKOVÉ VÝSLEDKY

 


 

RY-ko-MY aneb Rychnov kontra Mýto

10.6. a 13.10. 2012

v obou kolech agility RY-ko-MY naše organizace o nějaký ten bodík vyhrála, a tak putovní pohár zatím zůstává na další rok u nás ve Vysokém Mýtě

VÝSLEDKY

 


 

RY-ko-MY aneb Rychnov kontra Mýto

19.6. a 28.9. 2011

v obou kolech agility RY-ko-MY tentokrát naše organizace opět vyhrála, a tak se putovní pohár stěhuje zase na rok do Vysokéko Mýta

VÝSLEDKY

 

 


RY-ko-MY aneb Rychnov kontra Mýto

10.10. a 24.10. 2010

v obou kolech agility RY-ko-MY tentokrát naše organizace prohrála, a tak jsme putovní pohár předali Rychnovu

VÝSLEDKY

http://zkovm.websnadno.cz/vysledky_rykomy_2010.xls

 


 

Stopařská klubová soutěž  - Sárovec  25. 7. 2010
 
KATEGORIE  ZM
 
místo
Jméno psovoda
Jméno psa
stopa
poslušnost
celkem
1
Janecký Milan
 
49
44
93
2
Tuček Miloslav
 
42
29
71
3
Novotný Martin
Kira
45
20
65
4
Stoklasová Ilona
 
25
36
61
5
Hradecká Marcela
Moon
34
26
60
 
 
KATEGORIE  ZVV1
 
místo
Jméno psovoda
Jméno psa
stopa
poslušnost
celkem
1
Fenclová Zdeňka
 
93
83
176
2
Schwarzová Libuše
 
94
81
175
3
Káralová Jaroslava
 
94
72
166
4
Doubek Ctirad
 
80
65
145
5
Vaněk Jaromír
 
90
52
142
 
 
KATEGORIE  ZVV2
 
místo
Jméno psovoda
Jméno psa
stopa
poslušnost
celkem
1
Příhoda Václav
 
95
71
166
 
 

RY-ko-MY aneb Rychnov kontra Mýto

17.5. a 11.10. 2009

v obou kolech agility RY-ko-MY naše organizace zvítězila, a tak se stala pro tento rok vlastníkem putovního poháru

VÝSLEDKY

11.10. 2009  výsledky 2. kolo.xls [24 KB]

celkové součty RY-ko-MY 2009.xls [27 KB]

 


 
Nejlepší psovodi naší organizace za rok 2007 jsou:
 
Nejlepší psovod Jaromír Hájek
Nejaktivnější senior Jan Zelenka a Václav Příhoda
Nejúspěšnější mládežník Jana Gregorová s Maxem
Nejlepší agility team Alena Lustyková s Aramisem
 

Klubová soutěž ZKO Vysoké Mýto ve stopách 25.3.2007

Začátečníci

1. místo

Kopecký Luboš

 

2. místo

Novotný Martin 

 

3. místo

Teplá Dana

 

ZM

1. místo

Doubek Ctirad

 

2. místo

Donátová Lenka

 

3. místo

Šedová Lucie

 

ZVV1

1. místo

Hradecká Marcela

 

2. místo

Hájek Jaromír

 

3. místo

Bobelová Jitka 

 

ZVV2

1. místo

Hradecklý Libor

 


Svítíme!

po kupě starostí, práce a zařizování jsme v naší klubovně poprvé rozsvítili


Klubová soutěž ZKO Vysoké Mýto ve sportovním výcviku 12.11.2006

 

Začátečníci

1. místo

Vaněk Jaromír

Charón

2. místo

Šejna David

Mery

3. místo

Dobešová Miroslava

Akki

ZM

1. místo

Liška Libor

Jessy

2. místo

Janecký Milan

Rata

3. místo

Šedová Lucie

Max

ZVV1

1. místo

Hradecký Libor

Kessy

2. místo

Hradecká Marcela

Don

3. místo

Buben Ladislav

Áron

ZVV2

1. místo

Příhoda Václav

Rita

 

28.9.2006 v Knířově Bára s Fanny složily úspěšně Zkoušku vloh ovčáckého psa ZVOP

 

TOPlist