aktualizováno: 19.09.2022 22:50:00 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

Sportovní výcvik

 

 

Složené zkoušky z výkonu a závodní úspěchy 2022

 

 

25. 6. ChoceňChoceňský obranářský závod

 

  6. místo       ZVV1                           Zavřel Jan – Fantom Denbrix

  8. místo       ZZO                             Karalová Jaroslava – Bora Vitaxis

  9. místo       ZVV1                           Holásková Martina – Gira z Likonu

  9. místo       ZZO                             Dobešová Miroslava – Orry Bílé království 

  12. místo     ZZO                             Krahulcová Eva – Max

 

11. 6. Vysoké Mýto – Memoriál Jana Křiklavy – 43. ročník

 

  1. místo       ZVV1                           Limlová Alena – Kirby

  Celkový vítěz a nejlepší obranář (Pohár Libora Suchánka)

  2. místo       ZVV1                           Holásková Martina – Gira z Likonu

  2. místo       ZZO                             Dobešová Miroslava – Orry Bílé království 

  4. místo       ZVV1                           Zavřel Jan – Fantom Denbrix

  5. místo       ZZO                             Karalová Jaroslava – Bora Vitaxis

  6. místo       ZZO                             Krahulcová Eva – Max

 

Složené zkoušky z výkonu a závodní úspěchy 2021

 

IGP3                           Lipavský Milan – Dexter Clever Fox

IGP2                           Voříšková Simona – Inspirace Irké od Kačky

 

Složené zkoušky z výkonu a závodní úspěchy 2020

 

Další složené zkoušky z výkonu

 

IGP2                           Lipavský Milan – Dexter Clever Fox

IGP1                           Voříšková Simona – Inspirace Irké od Kačky

BH-VT                         Voříšková Simona – Bora von Bernau Rehberge

ZM                               Voříšková Simona – Bora von Bernau Rehberge

ZOP (KJ), NHAT, HWT-TS, IHAT (pasení), ZMC1, TS2 (klubové zkoušky)                                                                                                      Dobešová Miroslava – Orry Bílé království 

NW-NZ, NW-UZ (nosework)    Gregorová Jitka – Catrinka le Coeur Pur

 

26. - 27. 9. Závody na Konopáči – nosework

 

  4. místo       ZZO                             Gregorová Jitka – Catrinka le Coeur Pur

 

20. 6. ChoceňChoceňský obranářský závod

 

  2. místo       ZZO                             Dobešová Miroslava – Orry Bílé království 

 

6. 6. Vysoké Mýto – zkoušky z výkonu dle MZŘ a NZŘ

 

ZZO                             Dobešová Miroslava – Orry Bílé království 

BH-VT                         Limlová Alena – Kirby

BH-VT                         Charamza Pavel – Baila Akrimis Drslavice

BH-VT                         Sýkora Roman – Ainesso ze Zadarova

SPr2                            Holásková Martina – Gira z Likonu

 





Úspěchy sportovní kynologie 2019

Úspěchy sportovní kynologie 2018

Úspěchy sportovní kynologie 2017

Úspěchy sportovní kynologie 2016

Úspěchy sportovní kynologie 2015

Úspěchy sportovní kynologie 2014

Úspěchy sportovní kynologie 2013

Úspěchy sportovní kynologie 2012

Úspěchy sportovní kynologie 2011

Úspěchy sportovní kynologie 2010

Úspěchy sportovní kynologie 2009

Úspěchy sportovní kynologie 2008

Úspěchy sportovní kynologie 2006-2007


 

11. 6. 2022 Vysoké Mýto – Memoriál J. Křiklavy 43. ročník

Celkový vítěz a nejlepší obranář (Pohár Libora Suchánka) - Alena Limlová + Kirby

image

 

MISTR ČR MLÁDEŽE STOPAŘŮ 2013 

KLÁRA PAVLIŠTOVÁ s Axelem z Olomoucké pevnůstky

 

Úspěchy naší mládeže v roce 2008

Jana Bubnová s německým ovčákem Aron z Kacimberka
 
zúčastnila se Mistrovství mládeže ve sportovním výcviku
 
Výběrový závod ústí nad Orlicí - 3.místo - S98, P84, O83
- ocenění nejlepšího stopaře a nejlepšího  mládežníka Pardubického kraje
 
Výběrový závod Otice - 5. místo - S85, P63, O84
 
Mistrovství mládeže ČR Vendryně - 12.místo, S97, P63, O 81
 
 
 
Klára Pavlištová s velkým kníračem Axel z Olomoucké pevnůstky
 
zúčastnila se celostátního tábora talentované mládeže ve Starém Plzenci, kde získala zkoušku ZZO.
 
V Ostravici získala FPr1 a v závodě obsadila 4.místo.
 
Zkoušku z výkonu ZM získala ve Vysokém Mýtě.
 
V Třebčíně na výstavě velkých kníračů získala ocenění velmi dobrý                                                     
 
  
10. 5. Ústí nad Orlicí – Ústecký pohár
                   
1.  místo         ZM               Donátová Lenka – Harry
                 
Lenda Donátová a Harry 
 
Ústecký  pohár - Lenka Donátová na prvním místě v kategorii ZM. Gratulujeme! 

3. 5. Ústí nad Orlicí – Kvalifikace na MRM ČR ve sportovní kynologii

 

Jana Bubnová se kvalifikovala se svým psem Aronem z Kacimberka ziskem 265 bodů na srpnové mistrovství mládeže a zároveň úspěšně složila zkoušku IPO2. Díky výbornému stopařskému výkonu psa ohodnoceným rozhodčím 98 body ze 100 možných získala i ocenění nejlepšího stopaře. Svým výkonem se dostala na 3. místo v celorepublikovém výběrovém závodu v kategorii IPO2 a zároveň se stala nejlepším psovodem – mládežníkem v Pardubickém kraji.

 

16. 6. 2007 Vysoké Mýto – Memoriál J. Křiklavy

Celkový vítěz - Hájek Jaromír – Kad od Hradu Lipka

 

14. 10. 2006 Litomyšl – Primátor Cup

ZM - David Mikeš

ZVV1 - Láďa Buben a Libor Hradecký

ZVV2 - Venda Příhoda

8. 5. Vysoké Mýto – zkoušky z výkonu dle NZŘ

Nejúspěšnější psovod naší ZKO pro rok 2005

Venda Příhoda a Rita

zkoušky: ZM, ZVV1, ZVV2, ZPS1

Nejlepší mládežník ve sportovním výcviku pro rok 2005

Jana Bubnová a Gaston

složené zkoušky: ZM, ZVV1, ZPS1