aktualizováno: 30.06.2019 22:55:30 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

Sportovní výcvik

 

 

Složené zkoušky z výkonu a závodní úspěchy 2019

 

 

28. 6. Česká Třebová – Javorka – zkoušky z výkonu dle KJ Brno

 

ZPU1                          Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

22. 6. ChoceňChoceňský obranářský závod

 

  1. místo       ZZO1                          Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

  6. místo       ZZO                            Pucherová Jana – Connie Jane‘s dogs

  7. místo       ZZO1                          Pucherová Jana – Artemis Jane‘s dogs 

 

15. 6. Vysoké Mýto – Memoriál Jana Křiklavy – 42. ročník

 

  1. místo       ZZO1                          Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

  2. místo       ZM                              Limlová Alena – Kirby

  3. místo       ZVV1                           Marková Jitka – Felicity Felones

  3. místo       ZZO                             Škodová Petra – Monty

  4. místo       ZZO1                           Gregorová Jitka – Catrinka le Coeur Pur

  5. místo       ZZO1                           Jamborová Jana – Credo BestMudi

  6. místo       ZZO                             Jamborová Jana – Cockie MVs

  7. místo       ZZO                             Dobešová Miroslava – Orry Bílé království 

 

9. 6. Česká Třebová – Seriál OB Javorka Jarní závod  

 

  5. místo       OB1                             Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

1. 6. Kostelec nad Orlicí – Kostelecký závod 12. ročník

 

  3. místo       ZZO1                           Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

25. 5. Česká Třebová – zkoušky Obedience Javorka

 

OB1                            Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

8. 5. Polička – Poličský závod

 

  3. místo       ZZO1                           Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

  4. místo       ZZO1                           Pucherová Jana – Artemis Jane‘s dogs

  5. místo       ZZO                             Pucherová Jana – Connie Jane‘s dogs

 

3. 5. Luková – zkoušky z výkonu dle NZŘ

 

ZZO1                           Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

25. 4. Doudleby nad Orlicí – zkoušky z výkonu dle MZŘ

 

IBGH2                        Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

16. 3. Polička – zkoušky z výkonu dle MZŘ

 

IBGH1                        Dalecká Radka – Durri Moravia Traj

 

 





Úspěchy sportovní kynologie 2018

Úspěchy sportovní kynologie 2017

Úspěchy sportovní kynologie 2016

Úspěchy sportovní kynologie 2015

Úspěchy sportovní kynologie 2014

Úspěchy sportovní kynologie 2013

Úspěchy sportovní kynologie 2012

Úspěchy sportovní kynologie 2011

Úspěchy sportovní kynologie 2010

Úspěchy sportovní kynologie 2009

Úspěchy sportovní kynologie 2008

Úspěchy sportovní kynologie 2006-2007


MISTR ČR MLÁDEŽE STOPAŘŮ 2013 

KLÁRA PAVLIŠTOVÁ s Axelem z Olomoucké pevnůstky

 

Úspěchy naší mládeže v roce 2008

Jana Bubnová s německým ovčákem Aron z Kacimberka
 
zúčastnila se Mistrovství mládeže ve sportovním výcviku
 
Výběrový závod ústí nad Orlicí - 3.místo - S98, P84, O83
- ocenění nejlepšího stopaře a nejlepšího  mládežníka Pardubického kraje
 
Výběrový závod Otice - 5. místo - S85, P63, O84
 
Mistrovství mládeže ČR Vendryně - 12.místo, S97, P63, O 81
 
 
 
Klára Pavlištová s velkým kníračem Axel z Olomoucké pevnůstky
 
zúčastnila se celostátního tábora talentované mládeže ve Starém Plzenci, kde získala zkoušku ZZO.
 
V Ostravici získala FPr1 a v závodě obsadila 4.místo.
 
Zkoušku z výkonu ZM získala ve Vysokém Mýtě.
 
V Třebčíně na výstavě velkých kníračů získala ocenění velmi dobrý                                                     
 
  
10.5. Ústí nad Orlicí – Ústecký pohár
                   
1.  místo         ZM               Donátová Lenka – Harry
                 
Lenda Donátová a Harry 
 
Ústecký  pohár - Lenka Donátová na prvním místě v kategorii ZM. Gratulujeme! 

3.5. Ústí nad Orlicí – Kvalifikace na MRM ČR ve sportovní kynologii

 

Jana Bubnová se kvalifikovala se svým psem Aronem z Kacimberka ziskem 265 bodů na srpnové mistrovství mládeže a zároveň úspěšně složila zkoušku IPO2. Díky výbornému stopařskému výkonu psa ohodnoceným rozhodčím 98 body ze 100 možných získala i ocenění nejlepšího stopaře. Svým výkonem se dostala na 3. místo v celorepublikovém výběrovém závodu v kategorii IPO2 a zároveň se stala nejlepším psovodem – mládežníkem v Pardubickém kraji.

 

16.6.2007 Vysoké Mýto – Memoriál J. Křiklavy

Celkový vítěz - Hájek Jaromír – Kad od Hradu Lipka

 

14.10.2006 Litomyšl – Primátor Cup

ZM - David Mikeš

ZVV1 - Láďa Buben a Libor Hradecký

ZVV2 - Venda Příhoda

8.5. Vysoké Mýto – zkoušky z výkonu dle NZŘ

Nejúspěšnější psovod naší ZKO pro rok 2005

Venda Příhoda a Rita

zkoušky: ZM, ZVV1, ZVV2, ZPS1

Nejlepší mládežník ve sportovním výcviku pro rok 2005

Jana Bubnová a Gaston

složené zkoušky: ZM, ZVV1, ZPS1

 

 

TOPlist