aktualizováno: 20.01.2023 23:00:00 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

Agility

 

 

Závody AGILITY 2023

 

 

 

29. 1. Ratenice Lednové dvojzkoušky „23“

 

1. místo            MA3 I.                          Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            SA1 II.                         Krejčí Barbora – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

21. 1. Studenec PETRISácké dvojzkoušky

 

2. místo            SA2 II.                         Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

2. místo            MA1 I.                          Pfeiferová Klára – Bára ze Zátoky květin

 

7. 1. Studenec OPSION 084

 

1. místo            MA3 I.                          Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            MA3 III.                       Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            SA1 II.                         Krejčí Barbora – Ofélie Elis Manepo Ideál

2. místo            SA1 III.                        Krejčí Barbora – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

 


 

Závody AGILITY 2022

 

31. 12. Studenec Vánoční zkoušky a jumpingy

 

1. místo            MA2 I.                   Jamborová Jana – Cockie MVs

1. místo            LA1 I.                    Táflová Míša – And Fly High Be Different

3. místo            MA3 II.                  Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

 

10. 12. Horka nad Moravou HAVLICZECH 64

 

1. místo            LA1 II.                     Táflová Míša – And Fly High Be Different

1. místo            LA1 III.                    Smejkalová Petra – Baileys Bellis Hope

2. místo            LA1 II.                     Smejkalová Petra – Baileys Bellis Hope

2. místo            SA3 II.                   Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

3. místo            SA3 III.                  Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

3. místo            MA3 I.                    Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

4. místo            MA3 III.                  Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

 

4. 12. Mladé Buky Trojzkoušky pro A1

 

1. místo            MA1 III.                   Pfeiferová Klára – Bára ze Zátoky květin

2. místo            MA1 I.                      Pfeiferová Klára – Bára ze Zátoky květin

 

19. 11. Brno – Agility Collie & Sheltie Cup

 

3. místo            Grand Final S            Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

4. – 6. 11. Studenec 4x zkoušky a 3x jumpingy

 

1. místo            MA3 III.                   Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            SA2 III.                    Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

1. místo            SA2 IV.                     Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

1. místo            MA1 III.                    Pfeiferová Klára – Bára ze Zátoky květin

1. místo            Jumping M I.             Jamborová Jana – Cockie MVs

1. místo            Jumping M III.           Jamborová Jana – Cockie MVs

2. místo            Jumping M II.            Jamborová Jana – Cockie MVs

4. místo            Jumping L III.            Táflová Míša – And Fly High Be Different

 

19. 10. Studenec Speciál pro A2 (trojzkoušky)

 

2. místo            SA2 I.                        Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

1. místo            SA2 III.                      Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

 

15. 10. Kutná Hora O kutnohorský groš – podzimní edice

 

4. místo            SA3                            Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

2. 10. Studenec Podzimní trojzkoušky

 

1. místo            SA1 I.                         Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

1. místo            SA1 II.                        Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

3. místo            MA1 I.                         Pfeiferová Klára – Bára ze Zátoky květin

 

28. 9. Sezemice HOP SEM - HOP TAM 19. ročník

 

1. místo            Jumping veteráni XS    Tvrzníková Zuzana – Felisha

1. místo            MA3                           Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

2. místo            Agility M                     Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            SA3                            Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

2. místo            Agility S                      Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

3. místo            Jumping S                   Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

1. místo            SA2                            Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy

4. místo            Agility S                      Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy

 

24. – 25. 9. Zdobín Velká zvičinská

 

1. místo            SA2 I.                        Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

1. místo            SA2 II.                       Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

2. místo            Finálový běh XS           Tvrzníková Zuzana – Felisha

2. místo            Agility I. XS                 Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            Jumping I. XS              Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            XSA2 I.                       Tvrzníková Zuzana – Felisha

 

24. 9. Hrádek u Pardubic Dvojzkoušky

 

1. místo            SA1 I.                         Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

2. místo            SA1 II.                        Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

2. místo            MA1 I.                         Pfeiferová Klára – Bára ze Zátoky květin

 

18. 9. Vysoké Mýto – SÁROVECKÝ FIN CUP

 

1. místo            MA2                            Jamborová Jana – Cockie MVs

2. místo            Jumping M                   Jamborová Jana – Cockie MVs

3. místo            Součet J+A M               Jamborová Jana – Cockie MVs

4. místo            Agility M                      Jamborová Jana – Cockie MVs

2. místo            Součet J+A XS              Brandejsová Monika – Yv

2. místo            Agility XS                     Brandejsová Monika – Yv

2. místo            XSA1                           Brandejsová Monika – Yv

3. místo            Jumping XS                  Brandejsová Monika – Yv

1. místo            SA2                              Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

2. místo            LA1                                Smejkalová Petra – Baileys Bellis Hope

2. místo            XSA2                            Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            Agility XS                      Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            Jumping M                   Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

3. místo            MA3                            Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

3. místo            Jumping S                    Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

3. místo            LA2                             Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

 

17. 8. Studenec Speciál pro A1 (trojzkoušky)

 

1. místo            SA1 I.                          Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

2. místo            SA1 II.                         Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

3. místo            SA1 III.                        Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

 

7. 8. Žamberk O pohár Fitmin 2022

 

1. místo            Jumping XSA2               Tvrzníková Zuzana – Felisha

1. místo            XSA2                            Tvrzníková Zuzana – Felisha

2. místo            Agility XS                      Tvrzníková Zuzana – Felisha

1. místo            Jumping SA2                 Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

2. místo            SA2                             Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

1. místo            XSA1                            Brandejsová Monika – Yv

2. místo            Jumping  XSA1              Brandejsová Monika – Yv

1. místo            SA1                             Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

2. místo            Jumping  SA1                Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

4. místo            Agility S                        Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

2. místo            Agility M                       Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

2. místo            MA3                             Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

2. místo            Agility L                        Táflová Míša – And Fly High Be Different

2. místo            SA3                              Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

3. místo            Agility S                        Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

4. místo            Jumping SA3                 Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

3. místo            Jumping MA2                Jamborová Jana – Cockie MVs

4. místo            Jumping LA2                 Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

 

 17. 7. Česká Třebová Podhorské jumpingy

 

1. místo            Jumping II. L              Táflová Míša – And Fly High Be Different

1. místo            Jumping III. L             Táflová Míša – And Fly High Be Different

1. místo            Jumping I.                Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

4. místo            Jumping III.              Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

2. místo            Jumping III. M           Jamborová Jana – Cockie MVs

3. místo            Jumping I. S              Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

4. místo            Jumping II. S             Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

4. místo            Jumping I. L                Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

 

16. 7. Česká Třebová Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+

 

1. místo            SA2 I.                        Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

2. místo            SA2 II.                       Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

2. místo            Jumping S                  Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

1. místo            LA1 II.                          Táflová Míša – And Fly High Be Different

3. místo            LA1 I.                           Táflová Míša – And Fly High Be Different

2. místo            Agility vet.  XS             Tvrzníková Zuzana – Felisha

2. místo            Jumping vet.  XS          Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            SA1 I.                         Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

 

18. - 19. 6. Liberec 2. Kvalifikační závod na MČR

 

3. místo            Agility I. S                   Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

29. 5. Hrádek u Pardubic Dvojzkoušky

 

1. místo            SA1 II.                        Pfeiferová Klára – Finesse Mondeo

1. místo            SA3 II.                        Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

2. místo            SA3 I.                         Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

8. 5. Sedlec u Mikulova Czech cup 2022

 

3. místo            Agility S                      Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

8. 5. Jičín dvojzkoušky

 

3. místo            LA1 II.                          Táflová Míša – And Fly High Be Different

 

7. 5. Jičín Májové závody

 

3. místo            Jumping L                     Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

3. místo            LA2                               Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

 

30. 4. - 1. 5. Praha - Skochovice Mistrovství plemen šeltie, kokršpaněl, mudi

 

3. místo            Součet J+A šeltie S       Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

II. VÍCEMISTR ČR – šeltie small

2. místo            Jumping šeltie S           Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál 

 

                             18. 4. Studenec Velikonoční jumpingy                            

 

3. místo            Jumping I. L                 Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

3. místo            Jumping Light L            Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

2. místo            Jumping Light S            Serbáková Sofia – Dag Vakuc

 

9. 4. Kutná Hora O Kutnohorský groš – podzimní edice

 

2. místo            SA3                             Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

4. místo            Agility M                       Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

 

18. 3. Studenec jumpingy

 

2. místo            Jumping II. L                Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

4. místo            Jumping III. L               Lustyková Kateřina – Cipísek Jane‘s dogs

 

12. 3. Studenec OPSION 078

 

1. místo            MA3 I.                         Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            MA3 III.                       Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

1. místo            SA3 II.                         Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

2. místo            SA3 I.                          Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

4. místo            SA3 III.                        Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

13. 2. Studenec jumpingy

 

4. místo            Jumping S                    Serbáková Sofia – Dag Vakuc

 

12. 2. Studenec Únorové dvojzkoušky

 

1. místo            MA3 II.                        Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

4. místo            SA3 II.                         Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

5. 2. Studenec OPSION 077

 

1. místo            SA3 I.                          Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

1. místo            SA3 II.                         Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

8. 1. Studenec OPSION 076

 

1. místo            MA3 I.                         Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

3. místo            MA3 III.                       Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne

2. místo            SA3 I.                          Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

2. místo            SA3 III.                        Krejčí Lenka – Ofélie Elis Manepo Ideál

 

1. 1. Studenec Vánoční zkoušky a jumpingy

 

1. místo            MA3 II.                         Krejčí Lenka – Archie Richmond Silky Dafne


 

 

 



Závody AGILITY 2021

Závody AGILITY 2020

Závody AGILITY 2019

Závody AGILITY 2018

Závody AGILITY 2017

Závody AGILITY 2016

Závody AGILITY 2015

Závody AGILITY 2014

Závody AGILITY 2013

Závody AGILITY 2012

Závody AGILITY 2011

Závody AGILITY 2010

Závody AGILITY 2009.doc [109 KB]

Závody AGILITY 2008.doc (82 KB)

Závody AGILITY 2007.doc (103 KB)

 

 


 
 

JULIE JANKOVÁ s Incognito Perla z Polabí je

II. VÍCEMISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY 2020 - kategorie jednotlivci děti medium

 

 

MÍŠA TÁFLOVÁ a KÁŤA LUSTYKOVÁ se umístily na 3. místě v celkových součtech družstev na EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V AGILITY 2015

 


MÍŠA TÁFLOVÁ s Reginou ze Souhvězdí Orionu byla členem družstva, které získalo titul

MISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY družstev Small 2014!


 
MISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY 2013
KATEŘINA LUSTYKOVÁ s Keysi 

foto: Erika Keprtová


 KATEŘINA LUSTYKOVÁ s Keysi je

MISTR ČR MLÁDEŽE 2011 v kategorii jednotlivci děti small

Míša Táflová a Veronika Chadimová se umístily na 3. místě ve svých kategoriích

 
12. - 13.9. 2009 Žamberk – XIII. Mezinárodní mistrovství ČR v agility
 
                                        MISTR ČESKÉ REPUBLIKY           Štouračová Bára – Ola Miveko
                                        VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY   Štouračová Bára – Fanny Miveko