aktualizováno: 02.12.2017 13:21:29 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

Agility

 

 

Závody AGILITY 2017

 

 

25. 11. Skály u RýmařovaSkalní agi s JK Animals

 

2. místo            LA3                       Pucherová Jana – Amálka Brouček

2. místo            LA2                       Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

 

14. – 15. 10. BrnoPodzimní Brno

 

1. místo            Agility L                 Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

3. místo            LA3                       Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

2. místo            LA2                       Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

2. místo            Agility L                 Pucherová Jana – Amálka Brouček

3. místo            Součet J+A L         Pucherová Jana – Amálka Brouček

3. místo            LA3                       Pucherová Jana – Amálka Brouček

4. místo            Agility L                 Pucherová Jana – Amálka Brouček

 

30. 9. Sezemice – 14. Ročník HOP SEM – HOP TAM

 

1. místo            Agility M                Jamborová Jana – Cockie MVs

1. místo            Jumping L              Táflová Míša – Lady

1. místo            LA2                       Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

2. místo            Jumping L              Jamborová Jana – Credo BestMudi

2. místo            MA2                       Kusá Marie Incognito Perla z Polabí

2. místo            LA3                        Pucherová Jana – Amálka Brouček

3. místo            Jumping L               Pucherová Jana – Amálka Brouček

3. místo            Jumping S               Lustyková Kateřina – Keysi

3. místo            SA3                        Lustyková Alena – Aramis

3. místo            SA1                        Tvrzníková Zuzana – Felisha

4. místo            LA1                        Lustyková Kateřina – Cipísek Jane’s dogs

 

3. 9. Opatovice nad Labem – SIRIUS team – dvojzkoušky

 

1. místo            LA2 II.                    Táflová Míša – Lady

1. místo            LA1 I.                     Pucherová Jana – Connie Jane‘s dogs

 

2. 9. Vysoké Mýto – SÁROVECKÝ FIN CUP

 

2. místo            SA3                        Lustyková Alena – Aramis

2. místo            SA1                        Tvrzníková Zuzana – Felisha

2. místo            LA1                        Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

2. místo            MA2                       Kulhavá Kateřina – Tender Trey z Jeřeně

3. místo            Součet J+A M          Kulhavá Kateřina – Tender Trey z Jeřeně

3. místo            Jumping M               Kulhavá Kateřina – Tender Trey z Jeřeně

3. místo            Agility S                   Lustyková Kateřina – Keysi

3. místo            LA2                         Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

3. místo            MA1                        Lustyková Kateřina – Cockie MVs

4. místo            LA2                         Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

 

13. 8. Žamberk – O pohár Fitmin

 

1. místo            MA2                        Jamborová Jana – Cockie MVs

1. místo            LA1                         Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

2. místo            SA2                         Brandejsová Monika – Gery

2. místo            LA2                         Jamborová Jana – Credo BestMudi

3. místo            Agility L                   Jamborová Jana – Credo BestMudi

2. místo            Jumping MA2           Kusá Marie Incognito Perla z Polabí

3. místo            MA2                        Kusá Marie Incognito Perla z Polabí

2. místo            Jumping SA1            Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            SA1                         Tvrzníková Zuzana – Felisha

3. místo            Jumping LA2            Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

4. místo            Jumping LA1            Lustyková Kateřina – Cipísek Jane’s dogs

 

6. 8. Svoboda nad ÚpouIII. Hillarem Cup

 

2. místo            LA2 I.                      Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

4. místo            LA1 II.                     Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

 

23. 7. Opatovice nad Labem – Dvojzkoušky sirius

 

1. místo            MA2 II.                    Jamborová Jana – Cockie MVs

1. místo            LA1 II.                     Miková Martina – Alien Magic Magpie

2. místo            LA2 I.                      Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

 

22. 7. TrutnovHilarem Open

 

3. místo            Jumping S                Lustyková Kateřina – Keysi

 

8. 7. Dvůr Králové nad Labem – OPSION 056

 

4. místo            LA2 I.                      Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

4. místo            Jumping SA1            Tvrzníková Zuzana – Felisha

 

1. 7. Česká Třebová – Podhorské dvojzkoušky + Mistrovství seniorů

 

1. místo            Senioři L                  Pucherová Jana – Amálka Brouček

1. místo            LA3 II.                     Pucherová Jana – Amálka Brouček

3. místo            LA3 I.                      Pucherová Jana – Amálka Brouček

3. místo            LA2 I.                      Táflová Míša – Lady

4. místo            LA2 II.                     Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

4. místo            LA1 II.                     Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

 

18. 6. Rozkoš u České Skalice – OPSION 055

 

1. místo            MA1                         Škodová Petra Incognito Perla z Polabí

2. místo            SA2                          Brandejsová Monika – Gery

2. místo            SA1                          Tvrzníková Zuzana – Felisha

4. místo            Agility S                    Lustyková Kateřina – Keysi

 

17. 6. Rozkoš u České Skalice – OPSION 055

 

1. místo            Agility L                    Štouračová Bára – Ola Miveko

2. místo            MA1                         Škodová Petra Incognito Perla z Polabí

3. místo            SA2                          Brandejsová Monika – Gery

4. místo            Jumping L                 Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

4. místo            Agility S                    Lustyková Alena – Aramis

4. místo            LA1                          Štouračová Bára – Big Foot Czech Fan

 

10. 6. Dolní PřímAcana cup – Probluzské dvojzkoušky

 

1. místo            LA1 I.                       Miková Martina – Alien Magic Magpie

 

3. 6. Rapotín – Miacis cup

 

2. místo            Agility L                    Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

2. místo            LA2 I.                       Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

1. místo            LA1 II.                      Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

 

6. 5. BrnoJarní Brno

 

2. místo            Agility L                     Pucherová Jana – Amálka Brouček

4. místo            LA3                           Pucherová Jana – Amálka Brouček

 

23. 4. BrnoDvojzkoušky

 

2. místo            LA1                           Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

2. místo            LA3                           Pucherová Jana – Amálka Brouček

 

22. 4. Zdobín – Zvičinská jednička dvojka a trojka

 

2. místo            LA2 II.                       Škodová Petra – Monty

4. místo            LA2 I.                        Škodová Petra – Monty

3. místo            LA1 II.                       Lustyková Kateřina – Cipísek Jane’s dogs

3. místo            Tuneliáda LA1             Štouračová Bára – Big Foot Czech Fan

4. místo            LA3 I.                         Štouračová Bára – Ola Miveko

3. místo            SA2 II.                        Brandejsová Monika – Gery

4. místo            Tuneliáda SA2+3         Brandejsová Monika – Gery

4. místo            MA1                            Škodová Petra Incognito Perla z Polabí

 

17. 4. Žernov u České SkaliceŽernovské jumpy

 

1. místo            Jumping II. SA2+3        Lustyková Kateřina – Keysi

1. místo            Jumping I. SA2+3         Brandejsová Monika – Gery

2. místo            SA1                             Brandejsová Monika – Gery

2. místo            Jumping I. SA2+3         Lustyková Alena – Aramis

3. místo            Jumping II. SA2+3        Lustyková Alena – Aramis

3. místo            LA2                              Škodová Petra – Monty

 

9. 4. Kutná HoraO Kutnohorský groš + Vousatý pohár

 

2. místo            LA2                              Škodová Petra – Monty

 

 


 

 

Celkem umístění na oficiálních závodech 2016

 

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

Pucherová Jana – Amálka Brouček

4x

4x

3x

3x

Škodová Petra – Monty

4x

1x

0x

1x

Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

3x

1x

1x

3x

Lustyková Kateřina – Keysi

2x

2x

1x

1x

Táflová Míša – Lady

1x

1x

4x

2x

Štouračová Bára – Ola Miveko

2x

1x

1x

2x

Škodová Petra – Incognito Perla z Polabí

2x

0x

1x

4x

Lustyková Kateřina – Aramis

2x

0x

2x

1x

Jamborová Jana – Cockie MVs

2x

1x

0x

1x

Brandejsová Monika – Yv

2x

1x

0x

0x

Jamborová Jana – Credo BestMudi

1x

2x

0x

1x

Táflová Míša – Regina ze Souhvězdí Orionu

1x

2x

0x

1x

Brandejsová Monika – Gery

1x

2x

0x

0x

Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

2x

0x

0x

0x

Tvrzníková Zuzana – Kryštůfek Robin

2x

0x

0x

0x

Jadrná Sylva – Máša

1x

0x

0x

0x

Lustyková Kateřina – Cipísek Jane’s dogs

0x

1x

0x

0x

Štouračová Bára – Shelly

0x

1x

0x

0x

Miková Martina – Alien Magic Magpie

0x

1x

0x

0x

Miková Martina – Brita

0x

0x

1x

1x

Papáčková Dana – Dyk

0x

0x

1x

1x

Kulhavá Kateřina – Tender Trey z Jeřeně

0x

0x

1x

0x

Lustyková Alena – Aramis

0x

0x

0x

1x

Nováková Michaela – Meggi

0x

0x

0x

0x

Lustyková Alena – Keysi

0x

0x

0x

0x

Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

0x

0x

0x

0x

Štouračová Bára – Dotík

0x

0x

0x

0x

Celkem

32x

21x

16x

23x

 



Závody AGILITY 2016

Závody AGILITY 2015

Závody AGILITY 2014

Závody AGILITY 2013

Závody AGILITY 2012

Závody AGILITY 2011

Závody AGILITY 2010

Závody AGILITY 2009.doc [109 KB]

Závody AGILITY 2008.doc (82 KB)

Závody AGILITY 2007.doc (103 KB)

 

 


 

MÍŠA TÁFLOVÁ a KÁŤA LUSTYKOVÁ se umístily na 3. místě v celkových součtech družstev na EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V AGILITY 2015

 


MÍŠA TÁFLOVÁ s Reginou ze Souhvězdí Orionu byla členem družstva, které získalo titul

MISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY družstev Small 2014!


 
MISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY 2013
KATEŘINA LUSTYKOVÁ s Keysi 

foto: Erika Keprtová


 KATEŘINA LUSTYKOVÁ s Keysi je

MISTR ČR MLÁDEŽE 2011 v kategorii jednotlivci děti small

Míša Táflová a Veronika Chadimová se umístily na 3. místě ve svých kategoriích

 
12. - 13.9. 2009 Žamberk – XIII. Mezinárodní mistrovství ČR v agility
 
                                        MISTR ČESKÉ REPUBLIKY           Štouračová Bára – Ola Miveko
                                        VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY   Štouračová Bára – Fanny Miveko
 
 
 
 

 

TOPlist