aktualizováno: 11.05.2018 23:34:42 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

Agility

 

Závody AGILITY 2018

 

 

 

8. 5. ČebínČebínské dvojzkoušky

 

1. místo            SA1                              Tvrzníková Zuzana – Felisha

4. místo            SA1                              Tvrzníková Zuzana – Felisha

2. místo            SA1                              Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

3. místo            LA2                              Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

 

5. 5. BrnoJarní Brno

 

1. místo            LA2                              Pucherová Jana – Connie Jane‘s dogs

 

1. 5. JičínO pohár PPP

 

1. místo            MA2                             Kusá Marie Incognito Perla z Polabí

4. místo            Jumping M                    Kusá Marie Incognito Perla z Polabí

1. místo            SA1                              Tvrzníková Zuzana – Mistery z Petrovy pálenky

2. místo            SA1                              Tvrzníková Zuzana – Felisha

 

28. 4.29. 4. Skochovice – Mistrovství republiky plemen

 

3. místo            Agility II. L                    Jamborová Jana – Credo BestMudi

 

14. 4.15. 4. Roudnice nad LabemKvalifikační závody na MČR

 

3. místo            Jumping M                    Lustyková Kateřina – Cockie MVs

 

10. 2. Mladé BukyPodkrkonošské dvojzkoušky III.

 

2. místo            LA2                              Táflová Míša – Lady

 

6. 1. RateniceZimní pohár „Czech Imp“ – 5. ročník

 

3. místo            Jumping XS (finále)        Lustyková Alena – Keysi

3. místo            Jumping XS                   Lustyková Alena – Keysi

 

 

 

 


 Celkem umístění na oficiálních závodech 2017

 

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

Pucherová Jana – Amálka Brouček

2x

5x

4x

2x

Pucherová Jana – Connie Jane’s dogs

3x

4x

0x

2x

Pucherová Jana – Artemis Jane’s dogs

1x

4x

3x

1x

Brandejsová Monika – Gery

1x

3x

2x

1x

Táflová Míša – Lady

3x

0x

1x

2x

Tvrzníková Zuzana – Felisha

0x

3x

2x

1x

Jamborová Jana – Cockie MVs

3x

0x

0x

0x

Lustyková Kateřina – Keysi

1x

1x

2x

1x

Škodová Petra – Incognito Perla z Polabí

1x

2x

0x

1x

Lustyková Alena – Aramis

0x

2x

2x

1x

Škodová Petra – Monty

0x

2x

1x

1x

Miková Martina – Alien Magic Magpie

2x

0x

0x

0x

Jamborová Jana – Credo BestMudi

0x

2x

1x

0x

Kusá Marie – Incognito Perla z Polabí

0x

2x

1x

0x

Tvrzníková Zuzana – Balda ze Staroměstských vrchů

1x

0x

0x

3x

Kulhavá Kateřina – Tender Trey z Jeřeně

0x

1x

2x

0x

Štouračová Bára – Ola Miveko

1x

0x

0x

1x

Lustyková Kateřina – Cipísek Jane’s dogs

0x

0x

1x

2x

Štouračová Bára – Shelly

0x

0x

1x

1x

Lustyková Kateřina – Cockie MVs

0x

0x

1x

0x

Táflová Míša – Regina ze Souhvězdí Orionu

0x

0x

0x

0x

Tvrzníková Zuzana – Mistery

0x

0x

0x

0x

Jadrná Sylva – Máša

0x

0x

0x

0x

Miková Martina – Brita

0x

0x

0x

0x

Miková Martina – Credo BestMudi

0x

0x

0x

0x

Nováková Michaela – Meggi

0x

0x

0x

0x

Lustyková Alena – Keysi

0x

0x

0x

0x

Štouračová Bára – Dotík

0x

0x

0x

0x

Celkem

19x

31x

24x

20x

 



Závody AGILITY 2017

Závody AGILITY 2016

Závody AGILITY 2015

Závody AGILITY 2014

Závody AGILITY 2013

Závody AGILITY 2012

Závody AGILITY 2011

Závody AGILITY 2010

Závody AGILITY 2009.doc [109 KB]

Závody AGILITY 2008.doc (82 KB)

Závody AGILITY 2007.doc (103 KB)

 

 


 

MÍŠA TÁFLOVÁ a KÁŤA LUSTYKOVÁ se umístily na 3. místě v celkových součtech družstev na EVROPSKÉM POHÁRU JUNIORŮ V AGILITY 2015

 


MÍŠA TÁFLOVÁ s Reginou ze Souhvězdí Orionu byla členem družstva, které získalo titul

MISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY družstev Small 2014!


 
MISTR ČR MLÁDEŽE V AGILITY 2013
KATEŘINA LUSTYKOVÁ s Keysi 

foto: Erika Keprtová


 KATEŘINA LUSTYKOVÁ s Keysi je

MISTR ČR MLÁDEŽE 2011 v kategorii jednotlivci děti small

Míša Táflová a Veronika Chadimová se umístily na 3. místě ve svých kategoriích

 
12. - 13.9. 2009 Žamberk – XIII. Mezinárodní mistrovství ČR v agility
 
                                        MISTR ČESKÉ REPUBLIKY           Štouračová Bára – Ola Miveko
                                        VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY   Štouračová Bára – Fanny Miveko
 
 
 
 

 

TOPlist