aktualizováno: 12.02.2024 19:39:09 

Základní kynologická organizace Vysoké Mýto

Instruktoři

 

Seznámení s instruktory SÁROVECKÉ PSÍ ŠKOLKY

Dohled nad školkou má naše předsedkyně MIRKA DOBEŠOVÁ, která vám může podat základní informace o průběhu kurzu i pomoci s případným výběrem instruktora.

 Mirka Dobešová

604 905 356

bilekralovstvi@unet.cz

Školku vede několik zkušených instruktorů. Je jen na vás, jestli si sami vyberete nebo jestli si necháte doporučit instruktora dle vašich potřeb. Samozřejmě není žádný problém během kurzu instruktora změnit, pakliže by vám jeho způsob výcviku nevyhovoval.

 

Zde je „reklama“ instruktorů:

 

JITKA GREGOROVÁ

Jaký je můj způsob výcviku? Jsem přesvědčena o důležitosti rané socializace stejně jako vztahu páníčka a jeho psa. Snažím se naučit, jak být pro svého psa tím největším podnětem. Samozřejmě je také potřeba, aby pejsek poslouchal a byl ovladatelný, to se učíme pomocí pozitivní motivace, to znamená pomocí pamlsku, pochvaly a hry.

Naší společnou prací s využitím rušivých vlivů, můžeme přijít i na chyby, kterých se nechtěně můžete dopouštět. Společně se pokusíme najít nejvhodnější řešení pro různé situace, se kterými se běžně v životě setkáváte, abychom předešli špatným, nežádoucím základům a pozdějším problémům ve vašem vztahu se psem.

Také vás můžu seznámit s různými psími sporty, kterým je možno se v budoucnu věnovat a zpříjemňovat si tak společné volné chvilky, protože školkou nic nekončí, ale spíše začíná, neboť spokojený pejsek je hodný pejsek.

 Jitka Gregorová

605 064 270

gre.jit@seznam.cz